ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ВИПУСКНИЙ ЕКЗАМЕН «ДИРИГУВАННЯ ОРКЕСТРОМ» СТУДЕНТІВ-МАГІСТРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 025 «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

19 травня 2020 року на кафедрі інструментального виконавства (завідувач кафедри – кандидат мистецтвознавства, професор Бай Юрій Миколайович) відбувся випускний екзамен «Диригування оркестром» студентів-магістрів 66-М групи денної форми навчання, спеціальності 025 «Музичне мистецтво», зі спеціалізації інструментальне виконавство (за видами). У складі державної екзаменаційної комісії були: заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник Сотська Галина Іванівна (голова); декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Терешко Інна Григорівна; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Калабська Віра Степанівна; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Гусак Владислав Анатолійович; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Радзівіл Тетяна Анатоліївна.

Диригенти-випускники – Бурлака Світлана (клас доцента Гусака Владислава Анатолійовича, Проданов Іван та Ткач В’ячеслав (клас старшого викладача Коваленко Анатолія Сергійовича) продемонстрували свою майстерність на відмінно. У програмі державної атестації прозвучали твори М. Скорика, М. Товпеко, С. Гулака-Артемовського, Г Свірідова, М. Мусоргського, В. Байкіна, Ф. Руденка.

Державна атестація продовжується, бажаємо нашим випускникам успішно скласти наступні екзамени та подальших творчих успіхів на ниві мистецтва!