ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ-ВОКАЛІСТІВ! ВІДКРИТО НАБІР ДО ОПЕРНОЇ СТУДІЇ (ГРАЦ, АВСТРІЯ)

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ-ВОКАЛІСТІВ! ВІДКРИТО НАБІР ДО ОПЕРНОЇ СТУДІЇ (ГРАЦ, АВСТРІЯ)

Opernhaus Graz GmbH є частиною Театрального холдингу Грац та багатодисциплінарним будинком (опера, оперета, мюзикл, концерт, балет). Кожного сезону на головній сцені виходить близько 10 нових постановок і загалом близько 300 вистав. Маючи приблизно 160 000 відвідувачів в рік та понад 350 постійних співробітників, Грацька опера є одним з найбільших оперних театрів Австрії.

Ми з нетерпінням чекаємо на вашу заявку. Ми зберігаємо її на обліку згідно з вимогами щодо захисту даних. Ми просимо зрозуміти, що ми зв’яжемося з Вами, лише якщо у нас є відповідна вакансія.

Для вашої детальної заявки з фотографією та резюме потрібно щонайменше два зразки аудіо чи відео (як завантаження файлу чи гіперпосилання).

Заповнити документи можна за адресою:

Бажаємо успіхів!

Автор: Пиж’янова Н.В.