ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

27 квітня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Сирота Всеволод Маркович!

Шановний Всеволоде Марковичу! Прийміть щирі слова вітання від імені всього нашого колективу! Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, душевної гармонії, творчої наснаги, благополуччя та достатку. Хай радість, оптимізм і удача ніколи не залишають Вас, а всі самі добрі слова і побажання, сказані в цей день, втіляться в життя!