ВШАНУВАННЯ ПРАЦІ

На засіданні вченої ради університету, 27 січня 2014 року, заслухано звіт проректора з наукової роботи доцента Олени Ярошинської про наукову діяльність університету у 2013 році, яка також озвучила показники рейтингу наукової роботи професорсько-викладацького складу у різних категоріях.
На Урочистій Академії започатковано нову гарну традицію – нагородження переможців рейтингу наукової роботи професорсько-викладацького складу університету відзнаками-статуетками у вигляді давньогрецької богині Ніки, яка у всьому світі вже багато століть символізує перемогу та успіх. Переможцем рейтингу наукових досягнень серед докторів наук, професорів за 2013 рік став доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методики навчання технологій, директор Інституту природничо-математичної та технологічної освіти Олександр Коберник. Переможцем рейтингу досягнень серед кандидатів наук визнана кандидат педагогічних наук, доцент, директор Інституту Міжнародного співробітництва Оксана Заболотна, а першу позицію у рейтингу наукових досягнень старших викладачів займає старший викладач кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту Олена Ткаченко, у рейтингу наукових досягнень викладачів – викладач кафедри хореографії та художньої культури, керівник народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» УДПУ імені Павла Тичини Сергій Куценко. Всі вони отримали статуетки Ніки.
Вітаємо Сергія Володимировича! Бажаємо, щоб муза надихала на нові звершення! Нових наукових успіхів та перемог!

Вшанування праці

Адміністрація факультету