ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УСПІХИ ГІТАРИСТІВ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «БОЯРСЬКИЙ ХРЕЩАТИК»-2021

УСПІХИ ГІТАРИСТІВ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «БОЯРСЬКИЙ ХРЕЩАТИК»-2021

У рамках Всеукраїнського Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка з 1 жовтня по 5 грудня 2021 року відбувся очно-дистанційний двотуровий відкритий конкурс гітаристів «Боярський Хрещатик»-2021, в якому взяв участь 21 учасник із 7 освітніх закладів різних областей України.

Результати конкурсу оцінювало журі у складі: Жадько Вікторія Анатоліївна – заслужена артистка України, лауреат національних та міжнародних конкурсів, диригент Заслуженого Академічного Симфонічного Оркестру Національної Радіокомпанії України, професор Луганської державної академії культури і мистецтв, викладач-методист вищої категорії; Саліванов Олег Григорович – віце-президент Фестивалю, засновник конкурсу гітаристів «Боярський Хрещатик», композитор, професійний гітарист, викладач-методист вищої категорії; Коваленко Анатолій Сергійович – доцент кафедри інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент; Крохмаль Роман Михайлович – викладач класу гітари Великоолександрвської школи мистецтв та ремесел.

За рішенням журі лауреатами І ступеня стали: гітарний дует «Містерія» (у складі Анатолія Коваленка та Вікторії Цимбал) та Віктор Бондаренко (ІІ курс ОС «Бакалавр»).

Адміністрація факультету мистецтв вітає талановитих гітаристів та їхнього керівника ‒ доцента кафедри інструментального виконавства Анатолія Коваленка з перемогою та бажає подальших творчих здобутків!

СТАЖУВАННЯ В МІЖНАРОДНИХ МІЖУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ: МІЖНАРОДНА КАР’ЄРАСТАЖУВАННЯ В МІЖНАРОДНИХ МІЖУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ: МІЖНАРОДНА КАР’ЄРА

Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці запрошує прийняти участь в Семінарі “СТАЖУВАННЯ В МІЖНАРОДНИХ МІЖУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ: МІЖНАРОДНА КАР’ЄРА” Відень, Австрія, 15-18 листопада 2016 р.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

24 січня на мистецько-педагогічному факультеті пройшов День відкритих дверей.  З вітальним словом до майбутніх абітурієнтів звернулася декан факультету, кандидат історичних наук, доцент Дудник Олена Володимирівна. Ознайомивши гостей із основними перевагами навчання

V ВСЕУКРАЇНСЬКА УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВАV ВСЕУКРАЇНСЬКА УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

9 грудня 2021 року на базі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться V Всеукраїнська учнівсько-студентська олімпіада з образотворчого мистецтва (далі Олімпіада). Форма проведення