ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УСПІХИ ГІТАРИСТІВ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «БОЯРСЬКИЙ ХРЕЩАТИК»-2021

УСПІХИ ГІТАРИСТІВ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «БОЯРСЬКИЙ ХРЕЩАТИК»-2021

У рамках Всеукраїнського Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка з 1 жовтня по 5 грудня 2021 року відбувся очно-дистанційний двотуровий відкритий конкурс гітаристів «Боярський Хрещатик»-2021, в якому взяв участь 21 учасник із 7 освітніх закладів різних областей України.

Результати конкурсу оцінювало журі у складі: Жадько Вікторія Анатоліївна – заслужена артистка України, лауреат національних та міжнародних конкурсів, диригент Заслуженого Академічного Симфонічного Оркестру Національної Радіокомпанії України, професор Луганської державної академії культури і мистецтв, викладач-методист вищої категорії; Саліванов Олег Григорович – віце-президент Фестивалю, засновник конкурсу гітаристів «Боярський Хрещатик», композитор, професійний гітарист, викладач-методист вищої категорії; Коваленко Анатолій Сергійович – доцент кафедри інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент; Крохмаль Роман Михайлович – викладач класу гітари Великоолександрвської школи мистецтв та ремесел.

За рішенням журі лауреатами І ступеня стали: гітарний дует «Містерія» (у складі Анатолія Коваленка та Вікторії Цимбал) та Віктор Бондаренко (ІІ курс ОС «Бакалавр»).

Адміністрація факультету мистецтв вітає талановитих гітаристів та їхнього керівника ‒ доцента кафедри інструментального виконавства Анатолія Коваленка з перемогою та бажає подальших творчих здобутків!

Музичні привітання студентів мистецько-педагогічного факультетуМузичні привітання студентів мистецько-педагогічного факультету

Студенти 31 та 41 групи мистецько-педагогічного факультету, які проходять педагогічну практику в Уманській НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. №7-колегіум”, прийняли активну участь в організації та проведенні

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

26 серпня свій День народження відзначає викладач кафедри образотворчого мистецтва Голубенко Ярослава Олексіївна Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження!  Від усього серця зичимо Вам міцного здоров’я та життєвої

ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТТЯ МАЛОЇ КАРТИННОЇ ГАЛЕРЕЇ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВАЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТТЯ МАЛОЇ КАРТИННОЇ ГАЛЕРЕЇ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Шановні викладачі, студенти, гості! Запрошуємо на відкриття Малої картинної галереї студентських робіт з образотворчого мистецтва, яке відбудеться 3 квітня 2019 року о 15:00 за адресою: вул. Садова, 28 (навчальний корпус