ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРОБЛЕМИ МУЗИЧНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «ПРОБЛЕМИ МУЗИЧНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ», яка відбудеться 19-20 квітня 2022 року на базі кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Програма конференції передбачає: пленарне засідання, роботу секцій, майстер-класи.

Конференція буде проводитися дистанційно (онлайн ZOOM)

Робота конференції планується за такими напрямками:

1. Особливості підготовки фахівців музичного мистецтва у системі спеціалізованої мистецької освіти: вітчизняний та зарубіжний досвід.
  2. Становлення та розвиток виконавських шкіл: історико-педагогічний аспект.
  3. Проблеми міждисциплінарної кореляції та змісту освітнього процесу в контексті вітчизняної підготовки фахівців музичного мистецтва.
  4. Стратегії музичної освіти в українському та європейському вимірах.
  5. Перспективи підвищення ефективності музичної освіти дітей і молоді у загальноосвітніх і спеціалізованих навчальних закладах.
  6. Проблеми мистецької освіти в умовах сьогодення.

Для участі у конференції необхідно до 18 квітня 2022 року подати до оргкомітету такі матеріали:

• заявку (зразок в інформаційному листі);
  • тему доповіді в електронному форматі.

Матеріали науково-практичної конференції можуть бути опубліковані у фахових виданнях Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (https://nauka.udpu.edu.ua/fahovi-vidannia/).

Завантажити (DOCX, 40KB)

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас прийняти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН», що проводиться 18 квітня 2019 року факультетом мистецтв Уманського державного педагогічного

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТКОВІ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ЗНАНЬЗАПРОШУЄМО НА СВЯТКОВІ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ЗНАНЬ

Шановні студенти, батьки, викладачі та всі бажаючі, запрошуємо Вас на святкові урочистості з нагоди Дня знань, а також традиційну Посвяту першокурсників у студенти, які відбудуться 31 серпня об 11:00 год.

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ФОЛЬКЛОРНОЇ ПРАКТИКИВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ФОЛЬКЛОРНОЇ ПРАКТИКИ

21 грудня у (змішаному режимі) відбулася звітна конференція із захисту фольклорної практики здобувачів ІІ курсу 26 групи ОПП Хореографія. Цьогорічна географія записів фольклору досить широка. Здобувачами зібрано матеріал Черкаської, Херсонської,