ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛИСЯ ВИПУСКНІ ЕКЗАМЕНИ МАГІСТРІВ ТА БАКАЛАВРІВ-ХОРЕОГРАФІВ

ВІДБУЛИСЯ ВИПУСКНІ ЕКЗАМЕНИ МАГІСТРІВ ТА БАКАЛАВРІВ-ХОРЕОГРАФІВ

16 та 23 травня 2022 року відбулися випускні екзамени «Педагогіка, психологія, методика викладання хореографії»  та захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС магістр 61-М групи денної форми та 266 групи заочної форми навчання спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія). Кваліфікаційні екзамени проходили он-лайн на платформі Zoom.

В декілька етапів, (2, 3, 17, 18 та 23 червня), викладачами кафедри хореографії і художньої культури було проведено випускний комплексний кваліфікаційний екзамен та захист випускної кваліфікаційної роботи здобувачів вищої освіти ОС бакалавр 41, 44-а та 46 груп денної форми та 25 і 27 груп заочної форми навчання спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) та 024 Хореографія. Кваліфікаційні екзамени проходили он-лайн на платформі Zoom.

Екзаменаційна комісія відзначила належний рівень володіння загальними та фаховими компетентностями, творчий підхід до підготовки випускних кваліфікаційних робіт.

Адміністрація факультету мистецтв вітає випускників з успішним складанням кваліфікаційних екзаменів та бажає подальших успіхів на професійній ниві!

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ З ХОРЕОГРАФІЇВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ З ХОРЕОГРАФІЇ

Проблема розповсюдження наркоманії серед населення потребує проведення широкої роз’яснювальної та профілактичної роботи серед населення, шляхом активізації зусиль громадських та освітніх організацій. Активними учасниками виховання здорового способу життя, особливо серед студентської

З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

21-го листопада Україна відзначає День гідності та свободи! «Ми всі, є свідками, як наш мужній народ переживав таке неймовірне піднесення духу, яке дозволяє побачити свою красу, відчути силу національної ідентичності, повірити

СВЯТКУЄМО ВЕЛИКДЕНЬ РАЗОМ!СВЯТКУЄМО ВЕЛИКДЕНЬ РАЗОМ!

Напередодні великого християнського свята Великодня на кафедрі образотворчого мистецтва факультету мистецтв вже стало доброю традицією проводити майстер-клас із писанкарства. Так і цього року викладачами кафедри Семеновою Оленою Віталіївною і Побірченко