ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УСПІШНО ПРОВЕДЕНО МАЙСТЕР-КЛАС МАРИНИ ДОЛГІХ ТА ПРЕЗЕНТАЦІЮ ЇЇ ПОСІБНИКА «МУЗИКА ЛУНАЄ»

23 вересня 2022 року в рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ» проведено майстер-клас Марини Василівни Долгіх та презентацію авторської збірки дитячих пісень для солістів, ансамблів та хорів «Музика лунає». Модератор ‒ кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства, голова Ради молодих науковців та молодих дослідників факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини Анатолій Коваленко.

Кандидатка мистецтвознавства, заслужена діячка мистецтв України, членкиня Національної спілки композиторів України, викладачка-методистка Кропивницького музичного фахового коледжу у дистанційному форматі на платформі ZOOM Марина Василівна Долгіх провела майстер-клас та презентацію авторської збірки дитячих пісень для солістів, ансамблів та хорів «Музика лунає». Як результат ‒ розкрито секрети виконавських проблем хорової музики та розширено репертуар дитячих колективів.

Подію можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1mT-BV1WwnHqYffmtU53izg2wt2r9c2oM/view?usp=sharing

Адміністрація факультету мистецтв та співробітники кафедри інструментального виконавства дякують Марині Василівні Долгіх за натхненну діяльність і бажають нових звершень у галузі музичного мистецтва!

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ВКОТРЕ ЗАВІТАВ ДО СТУДЕНТСЬКОГО ГУРТОЖИТКУСВЯТИЙ МИКОЛАЙ ВКОТРЕ ЗАВІТАВ ДО СТУДЕНТСЬКОГО ГУРТОЖИТКУ

Через поле, через гай Йде до діток Миколай. У білесенькій торбинці Він усім несе гостинці. То ж бринить від щастя край – Тут ступає Миколай. Хоч надворі і пороша, Сніться

ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

12-13 жовтня 2017 р. на базі факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи». Співорганізатори конференції: Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих