ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УСПІШНО ПРОВЕДЕНО МАЙСТЕР-КЛАС МАРИНИ ДОЛГІХ ТА ПРЕЗЕНТАЦІЮ ЇЇ ПОСІБНИКА «МУЗИКА ЛУНАЄ»

23 вересня 2022 року в рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ» проведено майстер-клас Марини Василівни Долгіх та презентацію авторської збірки дитячих пісень для солістів, ансамблів та хорів «Музика лунає». Модератор ‒ кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства, голова Ради молодих науковців та молодих дослідників факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини Анатолій Коваленко.

Кандидатка мистецтвознавства, заслужена діячка мистецтв України, членкиня Національної спілки композиторів України, викладачка-методистка Кропивницького музичного фахового коледжу у дистанційному форматі на платформі ZOOM Марина Василівна Долгіх провела майстер-клас та презентацію авторської збірки дитячих пісень для солістів, ансамблів та хорів «Музика лунає». Як результат ‒ розкрито секрети виконавських проблем хорової музики та розширено репертуар дитячих колективів.

Подію можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1mT-BV1WwnHqYffmtU53izg2wt2r9c2oM/view?usp=sharing

Адміністрація факультету мистецтв та співробітники кафедри інструментального виконавства дякують Марині Василівні Долгіх за натхненну діяльність і бажають нових звершень у галузі музичного мистецтва!

КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ БАКАЛАВРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯКВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ БАКАЛАВРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

Наприкінці червня завершилася підсумкова кваліфікаційна атестація здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» денного відділення факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво). Так, 19 червня студенти здавали кваліфікаційний

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ЧЕРГОВІЙ СЕРІЇ ОНЛАЙН-СЕМІНАРІВ THOMSON REUTERSЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ЧЕРГОВІЙ СЕРІЇ ОНЛАЙН-СЕМІНАРІВ THOMSON REUTERS

Шавновні викладачі та студенти! Компанія Thomson Reuters рада запросити Вас взяти участь у черговій серії онлайн-семінарів, присвячених роботі з платформою Web of Science і іншими ресурсами для наукової діяльності, яка