ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА ТОМАСА КАПЛІНА

ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА ТОМАСА КАПЛІНА

Thomas R. Caplin

12 жовтня 2022 року на факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини, в рамках обговорення освітньої програми 025 Музичне мистецтво, відбулася відкрита гостьова лекція професора музики Норвезького університету прикладних наук у Гамарі, керівника молодіжного аматорського хору “Defrost”, науковця та автора книги про хорове керівництво “The Learning Conductor”, композитора, керівника та учасника вокального гурту “Nordic Blue”, випускника Королівської академії музики в Копенгагені, Королівської академії музики у Стокгольмі, автора численних майстер-класів, судді міжнародних хорових конкурсів та Всесвітніх хорових ігор – Томаса Річарда Капліна (Thomas Richard Caplin).
На зустрічі обговорювалися важливі питання керівництва хоровим колективом, значимість лідерських якостей для керівника колективу, актуальні зміни в методиці підготовки керівника хорового колективу в закладах мистецької освіти та інше.
І це лише початок! Ми раді повідомити, що професор Томас Каплін запрошує нас до спілкування 27 жовтня 2022 року об 11:00 (за київським часом)! Очікуємо більше практичних інструментів для хорових керівників і для хористів!
Слідкуйте за інформацією на нашому сайті!

СВЯТКУВАННЯ ІВАНА КУПАЛА В СОФІЇВЦІСВЯТКУВАННЯ ІВАНА КУПАЛА В СОФІЇВЦІ

Івана Купала ‒ традиційне українське свято. Ще здавна Купала вважають святом молоді, святом кохання. Існує повір’я, що на Івана Купала здійснюються будь-які бажання. У цей день дуже сильна енергетика, небо

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 29 жовтня, свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Москальчук Владислав Васильович! Шановний Владиславе Васильовичу! Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження! Від усього серця зичимо

І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ МАН–2024І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ МАН–2024

11 січня 2024 року відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук в Уманському ліцеї №3. На початку заходу в актовій залі зі словами привітання виступили доктор