ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ДВОТУРОВА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ДВОТУРОВА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

24 листопада 2022 року на кафедрі інструментального виконавства відбулася VІІ Всеукраїнська двотурова студентська олімпіада з інструментального мистецтва, учасниками якої стали здобувачі закладів передвищої освіти з різних міст України (Вінниця, Дніпро, Миколаїв, Тульчин, Умань, Кропивницький). Оцінювало виступи журі у складі: в.о. декана факультету мистецтв, канд. пед. наук, доцента Терешко І. Г., завідувача кафедри інструментального виконавства, канд. пед. наук, доцента Радзівіл Т. А., канд. мистецтвознавства, професора, заслуженого діяча мистецтв України Бая Ю. М., канд. пед. наук, доцента Калабської В. С., канд. пед. наук, доцента Коваленка А. С., старшого викладача Бойко І. М., викладачів Панченко О. М. і Тарасюк Л. М., викладача і концертмейстера Хижко О. В. Результати Олімпіади можна переглянути в протоколі, що додається.

Завантажити (PDF, 296KB)

Адміністрація факультету мистецтв та професорсько-викладацький склад кафедри інструментального виконавства дякує учасникам, викладачам і концертмейстерам за плідну творчу працю і вітає з високими результатами та бажає натхнення для подальших творчих звершень!

ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Найяскравішою подією першого семестру навчального року на факультеті мистецтв є презентація першокурсників. Так, 13 листопада актова зала музичного корпусу була повністю заповнена глядачами та учасниками святкового дійства. На святковому концерті,

ДЕНЬ ЗНАНЬ У ХОРЕОГРАФІВДЕНЬ ЗНАНЬ У ХОРЕОГРАФІВ

Цьогоріч наша мистецька родина знову поповнилася талановитими першокурсниками! Кафедра хореографії та художньої культури привітала здобувачів факультету із Днем знань, подарувавши сольний номер від здобувачки 4 курсу спеціальності Середня освіта (Хореографія)