02.02.2023 року викладачами факультету мистецтв було проведено зустріч зі студентами Тульчинського фахового коледжу культури. У рамках зустрічі була надана інформація, що до вступної кампанії, а також були проведені майстер-класи – з образотворчого мистецтва та хореографії. Майстер-клас з хореографії провела випускниця факультету мистецтв (хореографія) Свінціцька Марія Сергіївна. Майстер-клас з образотворчого мистецтва провів викладач кафедри образотворчого мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана з навчальної роботи Король Анатолій Миколайович. Дякуємо керівництву коледжу за плідну співпрацю.