ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИЇЗДНИЙ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ВИЇЗДНИЙ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

02.02.2023 року викладачами факультету мистецтв було проведено зустріч зі студентами Тульчинського фахового коледжу культури. У рамках зустрічі була надана інформація, що до вступної кампанії, а також були проведені майстер-класи – з образотворчого мистецтва та хореографії. Майстер-клас з хореографії провела випускниця факультету мистецтв (хореографія) Свінціцька Марія Сергіївна. Майстер-клас з образотворчого мистецтва провів викладач кафедри образотворчого мистецтва,  кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана з навчальної роботи Король Анатолій Миколайович. Дякуємо керівництву коледжу за плідну співпрацю.

НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНЕ СТАЖУВАННЯ В ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ Й МИСТЕЦТВА (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА, М. ВЛОЦЛАВЕК)НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНЕ СТАЖУВАННЯ В ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ Й МИСТЕЦТВА (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА, М. ВЛОЦЛАВЕК)

Куявський університет у Влоцлавеку запрошує на науково-педагогічне стажування «ЄВРОПЕЙСЬКІ ОСВІТНІ ЦІННОСТІ ТА ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ОСВІТИ В ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ Й МИСТЕЦТВА». м. Влоцлавек, Республіка Польща. 6 вересня – 17 жовтня 2021 року.

ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА УЧНІВСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВАІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА УЧНІВСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

23 листопада 2018 року в рамках проведення Дня Відкритих Дверей на факультеті мистецтв відбулась ІІ Всеукраїнська учнівська олімпіада з образотворчого мистецтва, учасниками якої стали учні 9-11 класів м. Умань, м.

УВАГА! ВІДБУДЕТЬСЯ ЗУСТРІЧ З КАНДИДАТАМИ НА ПОСАДУ РЕКТОРА УДПУУВАГА! ВІДБУДЕТЬСЯ ЗУСТРІЧ З КАНДИДАТАМИ НА ПОСАДУ РЕКТОРА УДПУ

До уваги професорсько-викладацького колективу, співробітників та студентів факультету мистецтв! В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини пройдуть зустрічі із кандидатами на посаду ректора. З метою дотримання протиепідемічних заходів зустрічі