ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З КОНЦЕРТНО-ВИКОНАВСЬКОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ-ІНСТРУМЕНТАЛІСТІВ ОС «МАГІСТР»

13 та 20 лютого 2023 року відбулися настановчі конференції з концертно-виконавської практики здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» спеціальності 025 Музичне мистецтво відповідно заочної і денної форм навчання.

Концертно-виконавська практика є обов’язковою і невід’ємною складовою освітнього процесу підготовки здобувачів вищої освіти в галузі знань «02 Культура і мистецтво» за освітньою програмою «Музичне мистецтво». Вона спрямована на формування і вдосконалення професійних компетентностей майбутніх артистів-солістів-інструменталістів і є важливою ланкою між теоретично-практичним навчанням і майбутньою професійною діяльністю. Концертно-виконавська практика сприяє всебічному музично‑виконавському розвитку інструменталістів-здобувачів вищої освіти; формує готовність їх до просвітницької діяльності і пропагування кращих зразків класичної та сучасної інструментальної музики, розвитку естетичних і художніх смаків.

Керівник практики – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інструментального виконавства Радзівіл Тетяна Анатоліївна повідомила здобувачів-інструменталістів про термін, мету і завдання концертно-виконавської практики та висвітлила особливості її проходження у дистанційному режимі. Також керівником практики було окреслено індивідуальні завдання, обґрунтовано рекомендації та роз’яснення щодо їх виконання і розміщення на освітній платформі Moodle для перевірки; надано розгорнуті і деталізовані відповіді на конкретні запитання здобувачів-інструменталістів щодо виконання певних завдань; зазначено перелік компонентів необхідної документації для захисту концертно-виконавської практики; обговорено зі здобувачами освіти дні і години проведення консультацій.

ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ СТАЛИ ЛАУРЕАТАМИ І, ІІ ТА ІІІ ПРЕМІЇ МІЖНАРОДНОЇ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ АСАМБЛЕЇ ІМЕНІ НАТАЛІЇ СКОРУЛЬСЬКОЇХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ СТАЛИ ЛАУРЕАТАМИ І, ІІ ТА ІІІ ПРЕМІЇ МІЖНАРОДНОЇ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ АСАМБЛЕЇ ІМЕНІ НАТАЛІЇ СКОРУЛЬСЬКОЇ

ФЕСТИВАЛЬ ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ В М. ТАЛЛІН ПРИСВЯЧЕНИЙ УКРАЇНСЬКІЙ ПОЕЗІЇ.ФЕСТИВАЛЬ ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ В М. ТАЛЛІН ПРИСВЯЧЕНИЙ УКРАЇНСЬКІЙ ПОЕЗІЇ.

25-29 травня 2022 року Міністерством культури Естонії, у м. Таллінн, проведено Міжнародний літературний фестиваль «Head Read». Учасники заходу були представники літературної та музичної еліти європейських країн (Естонії, Норвегії, Франції, Італії, Іспанії,

“UKRAINIAN PRAYER” – МІЖНАРОДНИЙ ВІРТУАЛЬНИЙ ХОРОВИЙ ПРОЄКТ“UKRAINIAN PRAYER” – МІЖНАРОДНИЙ ВІРТУАЛЬНИЙ ХОРОВИЙ ПРОЄКТ

Міжнародна федерація хорових диригентів-ICCF спільно з Всесвітнім хором за мир-World choir for Peace створили віртуальний проєкт для підтримки народу України, виконавши “Ukrainian Prayer”. Цей твір, у перші дні повномасштабного вторгнення