ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗУСТРІЧ З УЧНЯМИ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «МИСТЕЦЬКА ШКОЛА» ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

5 квітня 2023 року, викладачами факультету мистецтв було проведено зустріч з учнями Комунального закладу «Мистецька школа» Жашківської міської ради Черкаської області.

Декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хореографії та художньої культури – Терешко Інна Григорівна, провела майстер-клас з обрядових танців-ігор, як невід’ємної частини традиційного ритуалу українців. Учні активно брали участь в творчій зустрічі, демострували свої вміння, та разом грались за допомогою танцю.

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва – Побірченко Олена Михайлівна, провела майтер-клас з роспису писанок. Усі присутні з задоволенням спостерігали за кожним рухом майстра, та намагались відтворити це на своїй писанці.

Викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Волошина Анастасія Василівна, провела майтер-клас на тему «Використання вокальних технік у процесі виконання естрадних пісень  в акустичному варіанті». Викладач на власному прикладі показала, як можна співати сучасні пісні, і як вони звучатимуть в «живому» виконанні, під супровід концертмейстера. В кінці зустрічі, учні та вчителі разом заспівали пісню – «Біля тополі», а завершили зустріч виконавши «Ой у лузі червона калина».

ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ ВІДВІДАТИ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «З НАДІЄЮ В СЕРЦІ»ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ ВІДВІДАТИ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «З НАДІЄЮ В СЕРЦІ»

Шановні викладачі, студенти, гості! Запрошуємо усіх бажаючих відвідати благодійний концерт за участі творчих колективів та солістів факультету мистецтв, які стали переможцями та лауреатами міжнародних і всеукраїнських конкурсів у 2016 році

23 травня 2019 року відбувся державний екзамен «Диригування оркестром» для магістрантів кафедри інструментального виконавства: Денисенка Олександра (клас викладача Анатолія Коваленка); Наливалкіної Анастасії, Гончаренка Михайла (клас доцента Віри Калабської); Іванова Владислава

СПІВПРАЦЯ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ УМАНІСПІВПРАЦЯ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ УМАНІ