ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ Х МІЖНАРОДНОГО ПОЛІКУЛЬТУРНОГО ФЕСТИВАЛЮ КОНКУРСУ “ПЕРЕЯСЛАВСЬКИЙ ДИВОГРАЙ”

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини під керівництвом Маркіної Вікторії Василівни викладача кафедри хореографії та художньої культури УДПУ імені Павла Тичини, взяв участь у Х Міжнародному полікультурному фестивалі конкурсі «Переяславський дивограй» який відбувся 10-11 травня 2023 р. в м. Переяслав.

Мета фестивалю-конкурсу: популяризація  музичного, хореографічного та образотворчого мистецтва в молодіжному середовищі, естетичне залучення творчої молоді до світових та національних цінностей; виявлення талановитих студентів, здатних проводити концертно-виконавську, музично-просвітницьку та художньо-творчу діяльність на високому професійному рівні.

На конкурс представлено український народний танець «Їхали козаки» та грузинський народний танець «Танець гірських жінок».

Колектив виборов Гран-прі. Вітаємо із високою нагородою, бажаємо подальших перемог та творчого успіху.

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ПРОВЕЛИ КОНКУРС НА КРАЩУ КІМНАТУ В ГУРТОЖИТКУНА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ПРОВЕЛИ КОНКУРС НА КРАЩУ КІМНАТУ В ГУРТОЖИТКУ

З 6 по 16 листопада в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини було оголошено конкурс на кращу кімнату в гуртожитку. Минулої середи відповідно до положення конкурсу на факультеті мистецтв

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 30 травня, свій День Народження святкує професор, кандидат мистецтвознавства,  заслужений діяч мистецтв України Бай Юрій Миколайович! Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім, Нехай

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «УМАНСЬКА КОЛЯДА – 2018»!ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «УМАНСЬКА КОЛЯДА – 2018»!

13 лютого в картинній галереї відбулось нагородження переможців та учасників конкурсу «Уманська коляда – 2018», який проходив з 1 по 21 січня 2018 року. Уже вкотре конкурс відбувається з нагоди