ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ БЛАГОДІЙНА ПРЕМ’ЄРА ТЕАТРАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ВИСТАВИ «НА ЯРМАРКУ»

БЛАГОДІЙНА ПРЕМ’ЄРА ТЕАТРАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ВИСТАВИ «НА ЯРМАРКУ»

8 червня відбулася благодійна театрально-хореографічна вистава «На ярмарку», яку підготували учасники театру-студії танцю «Вервечка» (художній керівник – Інна Терешко).

Дійство, що розгорнулося на сцені, зібрало охочих поринути в атмосферу традиційного українського ярмарку ХІХ ст. у це масштабне й колоритне видовище із запальними танцями, веселими історіями і всілякими пригодами.

На сцені з’являлися яскраві персонажі – представники тодішнього сільського населення:

Циганки – Ілона Семенко та Марія Карюз

Танці «Їхали козаки», «Кадриль-Дев’ятка», «Циганочка» виконали учасники народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» (керівник – Вікторія Маркіна).

Вистава закінчилася піснею «Слава Україні! Героям Слава!» (сл. А. Карасевича, муз. В. Саменчука), яку виконали учасники народного вокального чоловічого тріо «Гонта» – заслужені працівники культури України Василь Семенчук, Петро Волошин, Валентин Купчик.

У сценарії використані записи фольклорних танців з фондів науково-дослідної лабораторії «Підготовка майбутніх філологів до українознавчої роботи в школі» (керівник – Наталія Сивачук), уривки творів Квітки-Основ’яненка, Івана Нечуя-Левицького, Степана Руданського. Декораційне оформлення – Олени Семенової, Олени Побірченко, Володимира Лопушана.

По закінченню вистави, під бурхливі овації публіки, Вікторія Маркіна та всі учасники дійства отримали подяки з рук в. о. декана факультету мистецтв Інни Терешко.

Спільними зусиллями акторів-аматорів та небайдужих глядачів було зібрано 12 340 гривень, з яких: 6000 грн. перераховано на лікування постраждалої від ракетного удару уманці Олені Голубенко; 6340 грн. перераховано для придбання позашляховика для ЗСУ.

Щиро вдячні ЗСУ, що даєте нам можливість працювати, навчатися та реалізовувати свій творчий потенціал! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ «ДЖЕНТЛЬМЕН-ШОУ 2016»!ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ «ДЖЕНТЛЬМЕН-ШОУ 2016»!

Студентська рада УДПУ ім. Павла Тичини нещодавно провела благодійне свято мужності і таланту «Джентльмен-шоу 2016», присвячене Міжнародному жіночому дню. У заході брали участь яскраві представники чоловічої статі з різних факультетів.

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МИРУ!ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МИРУ!

Сьогодні, 21 вересня, по всьому світі відзначають Міжнародний день миру. З 1982 по 2001 роки свято відзначали у 3-й вівторок вересня, проте Генеральна Асамблея у 2001 року ухвалила, що починаючи