8 червня відбулася благодійна театрально-хореографічна вистава «На ярмарку», яку підготували учасники театру-студії танцю «Вервечка» (художній керівник – Інна Терешко).
Дійство, що розгорнулося на сцені, зібрало охочих поринути в атмосферу традиційного українського ярмарку ХІХ ст. – у це масштабне й колоритне видовище із запальними танцями, веселими історіями і всілякими пригодами.
На сцені з’являлися яскраві персонажі – представники тодішнього сільського населення:
- Кумоньки – Юлія Гуменюк та Юлія Маліцька,
- Продавчиня капусти та картоплі – Ліза Соколова
- Продавчиня буряків та гарбузів – Олександра Батурська
- Продавчиня квасолі та яєць – Інна Шпак
Циганки – Ілона Семенко та Марія Карюз
- Продавець гончарних виробів – Денис Слатвінський
- Продавчині огірків – Інна Георгієва, Яна Макарчук, Валерія Єфіменко.
- Єврей – Сергій Слюсарев
- Христофорівна – Влада Діброва
- Охрім – Тимофій Корженко
- Гапка – Ілона Яковчук, Палазя – Тетяна Фесенко
- Два кума – Максим Алаєв, Богдан Христін
Танці «Їхали козаки», «Кадриль-Дев’ятка», «Циганочка» виконали учасники народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» (керівник – Вікторія Маркіна).
Вистава закінчилася піснею «Слава Україні! Героям Слава!» (сл. А. Карасевича, муз. В. Саменчука), яку виконали учасники народного вокального чоловічого тріо «Гонта» – заслужені працівники культури України Василь Семенчук, Петро Волошин, Валентин Купчик.
У сценарії використані записи фольклорних танців з фондів науково-дослідної лабораторії «Підготовка майбутніх філологів до українознавчої роботи в школі» (керівник – Наталія Сивачук), уривки творів Квітки-Основ’яненка, Івана Нечуя-Левицького, Степана Руданського. Декораційне оформлення – Олени Семенової, Олени Побірченко, Володимира Лопушана.
По закінченню вистави, під бурхливі овації публіки, Вікторія Маркіна та всі учасники дійства отримали подяки з рук в. о. декана факультету мистецтв Інни Терешко.
Спільними зусиллями акторів-аматорів та небайдужих глядачів було зібрано 12 340 гривень, з яких: 6000 грн. перераховано на лікування постраждалої від ракетного удару уманці Олені Голубенко; 6340 грн. перераховано для придбання позашляховика для ЗСУ.
Щиро вдячні ЗСУ, що даєте нам можливість працювати, навчатися та реалізовувати свій творчий потенціал! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!