ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО» ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) ТА ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

24 листопада 2023 року на кафедрі інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини в рамках ІХ Міжнародної інтернет-конференції «Молодь, освіта, наука та мистецтво» відбувся круглий стіл щодо обговорення питань удосконалення освітніх програм «Музичне мистецтво» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів за спеціальністю «025 Музичне мистецтво».

Гарант освітньої програми «Музичне мистецтво» першого (бакалаврського) рівня кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри інструментального виконавства Т. Радзівіл ознайомила присутніх з проєктом програми та висловила думки щодо удосконалення організації та змісту освітнього процесу. Гарант освітньої програми «Музичне мистецтво» другого (магістерського) рівня кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства А. Коваленко озвучив рекомендації експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо удосконалення ОП.

Усі учасники заходу активно дискутували щодо подальшого удосконалення освітніх програм та вирішили підготувати проєкт програм на сайт університету для обговорення зі стейкхолдерами.

СЕКРЕТИ ПСИХОЛОГІЇ ТВОРЧОСТІ: ЯК ВПІЙМАТИ НАТХНЕННЯ?СЕКРЕТИ ПСИХОЛОГІЇ ТВОРЧОСТІ: ЯК ВПІЙМАТИ НАТХНЕННЯ?

Шановні колеги, друзі, митці, студенти! Запрошуємо Вас 16 червня на 10.00  у 205 аудиторію Нового корпусу УДПУ імені Павла Тичини на відкриту лекцію  художника-графіка, психолога Василя ВЛАСЮКА, присвячену таємницям творчого

ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-СЕМІНАРАХ ТОМСОН REUTERSЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-СЕМІНАРАХ ТОМСОН REUTERS

Шановні викладачі, аспіранти, науковці! Компанія Thomson Reuters рада запросити Вас взяти участь у черговій серії онлайн-семінарів, присвячених роботі з платформою Web of Science і іншими ресурсами для наукової діяльності, яка пройде в

СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ У РАМКАХ СПІВПРАЦІ МІЖ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИСТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ У РАМКАХ СПІВПРАЦІ МІЖ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ