ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИПУСКНИЙ АТЕСТАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН ЗДОБУВАЧІВ 64-М ГРУПИ

ВИПУСКНИЙ АТЕСТАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН ЗДОБУВАЧІВ 64-М ГРУПИ

18 грудня 2023 року на кафедрі інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини відбувся випускний атестаційний екзамен здобувачів 64-м групи денної форми навчання спеціальності 025 Музичне мистецтво.

Екзаменаційні комісії були затверджені наказом ректора у складі: Сотської Галини Іванівни (голова комісії ОС «Магістр», доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України,); Терешко Інни Григорівни (заступник голови комісії, кандидат педагогічних наук, доцент, в. о. декана факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини); Герасимової Марини Іванівни (секретар комісії, лаборант кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).

Екзаменатори: Радзівіл Тетяна Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інструментального виконавства; Калабська Віра Степанівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства; Олійник Тетяна Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства.

Кафедрою інструментального виконавства організовано проведення атестаційного екзамену в очному режимі. Екзаменатори проявили належний професіоналізм у проведенні екзамену та оцінюванні виступів випускників.

Під час виступу всі студенти-випускники яскраво продемонстрували свою професійну майстерність з фаху, концертмейстерського класу і диригування.

Вагомий внесок у підготовку студентів до атестаційного екзамену зробили професор кафедри інструментального виконавства Бай Юрій Миколайович, доценти Радзівіл Тетяна Анатоліївна, Коваленко Анатолій Сергійович, Калабська Віра Степанівна, старший викладач Бойко Ірина Михайлівна, викладач Біленький Іван Станіславович.

Тож побажаємо нашим випускникам подальших творчих успіхів на ниві мистецтва, а професорсько-викладацькому складу та студентству факультету мистецтв нових творчих досягнень!

Вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання, бажаємо подальших творчих успіхів, миру та реалізації у професійній сфері!

Нині в Україні розпочинається активний перехід до світових стандартів проведення наукових досліджень. І Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини не є виключенням цього процесу. Наукова діяльність факультету мистецтв УДПУ

ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

16 лютого на факультеті мистецтв відбулася довгоочікувана, хвилююча подія – випускники ОС «Магістр» усіх спеціальностей отримали дипломи про завершення навчання! На жаль, не всі випускники змогли бути присутніми на святі,

РЕЗУЛЬТАТИ ІІІ РЕГІОНАЛЬНОЇ УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВАРЕЗУЛЬТАТИ ІІІ РЕГІОНАЛЬНОЇ УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА