ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ І МІСЦЕ В МІЖНАРОДНОМУ БАГАТОЖАНРОВОМУ КОНКУРСІ

І МІСЦЕ В МІЖНАРОДНОМУ БАГАТОЖАНРОВОМУ КОНКУРСІ

Січень завершуємо, ще одною перемогою в конкурсі! Здобувачка вищої освіти 4 курсу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини факультету мистецтв спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) МАРИНА БОНДАР отримала І місце в IV Міжнародному дистанційному багатожанровому конкурсі «ЧАРИ ЗИМОВИХ СВЯТ». Творча робота була представлена в номінації Декоративно-прикладне мистецтво, 4 вікова категорія, під назвою «КАЛИНОВІ ПЛОМІНЦІ» виконана в Петриківському розписі. Керівник ЯРОСЛАВА ГОЛУБЕНКО, викладач кафедри образотворчого мистецтва.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри образотворчого мистецтва і студентів щиро вітаємо учасницю конкурсу. Бажаємо подальших успіхів у вивченні нових технік декоративно-прикладного мистецтва та творчого натхнення на створення нових робіт.

Війна — це руйнування, наразі мистецтво — це  портал відродження. Творчість — це один з видів духовної зброї! Творчістю ми привертаємо увагу до себе і до нашої країни. Дякуємо Збройним силам України за можливість займатися улюбленою справою!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

23 лютого свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України, професор кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва  Балдинюк Дмитро Іванович. Шановний імениннику! Прийміть щирі й сердечні вітання з нагоди

ВІТАЄМО З ПРИЗНАЧЕННЯМ АКАДЕМІЧНОЇ СТИПЕНДІЇ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИВІТАЄМО З ПРИЗНАЧЕННЯМ АКАДЕМІЧНОЇ СТИПЕНДІЇ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Вітаємо студентку 44 групи факультету мистецтв напряму підготовки «Хореографія» Підгорну Ганну Іллівну, якій відповідно Наказу ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини №733 д/ф від 5.04.2016 року «Про призначення

19 квітня 2019 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти». Серед організаторів