ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ ІЗ ВИПУСКНИКАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)»

19 квітня 2024 р. на кафедрі образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося обговорення освітньо-професійної програми «Середня освіта (Образотворче мистецтво)» ОС «Бакалавр» із випускниками спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво).

Захід організовано за допомогою платформи Google Meet із дотриманням принципів комунікативної толерантності. Учасники форуму висловили свої зауваження і побажання щодо удосконалення чинної освітньо-професійної програми ОС «Бакалавр». Провідною інтенцією колишніх випускників переважно визнано надання здобувачам вищої освіти більшої свободи у розкритті власного художньо-творчого потенціалу у процесі образотворчої підготовки.

Щиросердо дякуємо всім за ефективну співпрацю! Пропозиції будуть обовʼязково враховані! Творчої наснаги, оптимізму та віри в Перемогу!

В ДОБРУ ПУТЬ, ДОРОГІ КУРСАНТИ!В ДОБРУ ПУТЬ, ДОРОГІ КУРСАНТИ!

Починаючи з минулого року, наш університет надає студентам можливість отримати військову спеціальність. В новому навчальному році 54 студенти зараховано курсантами військової кафедри Сумського державного університету . 8 вересня відбулись урочисті

ЗІ СВЯТОМ ВАС, ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ!ЗІ СВЯТОМ ВАС, ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ!

Висловлюємо Вам, дорогі ветерани, сердечну подяку за невтомну працю, за Ваш дорогоцінний досвід, який ви і сьогодні передаєте молодшому поколінню. Піддубний Григорій Опанасович народився на Сумщині 13 вересня 1941 року.

ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА ГЕОРГІЯ ФІЛІПЧУКАГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА ГЕОРГІЯ ФІЛІПЧУКА

3 березня 2023 року здобувачі та науково-педагогічні працівники факультету відвідали гостьову лекцію «Педагогіка – це моє життя». Педагогіка добра Івана Зязюна у вимірах сучасності» до 85-річчя з дня народження академіка