ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЬ ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

ВІДБУЛАСЬ ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

Нещодавно в приміщенні класу теорії танцю відбулась звітна конференція з навчально-виробничої практики в якій взяли участь студенти 34 групи напряму підготовки “Хореографія” мистецько-педагогічного факультету. Керівник практики – викладач кафедри хореографії та художньої культури Грошовик Ірина Сергіївна.

2

Студенти успішно захистили практику. Кожен з них гарно підготувався до виступу, з якого одразу стало зрозумілим те, що вони добросовісно віднеслися до поставленого завдання. Їхні відповіді на запитання були ґрунтовними, лаконічними та правильно побудованими, а звітна документація оформлена згідно попередньо встановлених вимог.

4

Студенти представили на розгляд членів комісії матеріали практики, які можуть стати в нагоді в їх подальшій професійній діяльності.
Рішенням членів комісії студентами, які найкраще підготувались до здачі навчально-виробничої практики стали: Компан Богдан, Попова Інна, Бабушко Альона, Гнидюк Олександр.

1 3

Бажаємо нашим студентам успіхів у навчанні та подальших упевнених кроків на зустріч професійному зростанню.