ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Студентське свято ‒ це традиція. В Україні ми святкуємо День студента 17 листопада. В інших країнах світу цей день відзначають також і в інші дні року. Попри відмінності дат та кордони, День студента ‒ свято молоді, а це означає, що воно ‒ веселе і цікаве.
На мистецько-педагогічному факультеті День студента розпочали святкувати у понеділок 17 листопада. У холі нового корпусу відбулося святкове дійство, яке організували та подарували всім присутнім члени студентського самоврядування мистецько-педагогічного факультету, а саме святковий концерт з конкурсами та призами, які в кінці свята отримав у подарунок кожен учасник.
Глядачі мали можливість послухати приємну музику у виконанні студентів 31 групи Гальчинської Вікторії, Тетяни Петриченко, Ярослава Яшана, студентки 22 групи Шинкарук Анастасії та студента 12 групи Михайленка Віталія.

Не залишились студенти й без запального танцю.

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Конкурсна програма Дня студента принесла мистецькому факультету двох володарів «Гран-прі». У конкурсі «Студент-оратор» перемогу здобула студентка 44 групи Марія Федотова.

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

А у конкурсі на найкращу «Страву бідного студента» перемогла 13 група мистецько-педагогічного факультету.

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Гарний настрій та молодий дух панував протягом усього свята, яке на думку студентства видалось на славу!