ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ГОСПОДНЄ ХРЕЩЕННЯ ‒ ЧАС ВСЕПРОЩЕННЯ І ПОРЯТУНОК ДЛЯ ДУШІ!

ГОСПОДНЄ ХРЕЩЕННЯ ‒ ЧАС ВСЕПРОЩЕННЯ І ПОРЯТУНОК ДЛЯ ДУШІ!

Сьогодні весь Християнський світ відзначає свято Водохреща!
Господнє Хрещення
‒ час всепрощення і порятунок для душі!

Дорогі друзі! У цей Святий день нехай у кожного з Вас в душі знайдеться місце для любові, теплоти і прощення! Свята вода нехай змиє тяжкий вантаж щоденних турбот і занепокоєння! Збережіть чистоту своїх помислів і відкриту душу в низці нових щасливих днів цього нового року.

ГОСПОДНЄ ХРЕЩЕННЯ ‒ ЧАС ВСЕПРОЩЕННЯ І ПОРЯТУНОК ДЛЯ ДУШІ!

Ми бажаємо кожному з Вас, щоб цей світлий день подарував Вам нескінченну радість, віру в саме чудове майбутнє. Нехай Господь оберігає Ваш дім від негараздів і печалей, а свята водохресна вода подарує здоров’я Вам і Вашим близьким.
Зі святом!

Адміністрація факультету

ДО УВАГИ ВСІХ ШАНУВАЛЬНИКІВ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА!ДО УВАГИ ВСІХ ШАНУВАЛЬНИКІВ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА!

25 червня 2013 року о 14:30 в приміщенні актової зали нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться практична частина кваліфікаційного екзамену з “Композиції та постановки танцю”. В

РОЛЬ ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВИХ ПРАКТИК У СТАНОВЛЕННІ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХОРЕОГРАФІВРОЛЬ ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВИХ ПРАКТИК У СТАНОВЛЕННІ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХОРЕОГРАФІВ

У рамках діяльності навчально-практичної лабораторії «Консонанс руху та душі» при Регіональному науково-творчому центрі художньої освіти і майстерності факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини викладачкою кафедри хореографії та художньої культури, танцювально-руховою

V ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ДИСТАНЦІЙНА ОЛІМПІАДА З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВАV ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ДИСТАНЦІЙНА ОЛІМПІАДА З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

Шановні колеги! 25 листопада 2021 року на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться V Всеукраїнська студентська дистанційна олімпіада з інструментального мистецтва (далі – Олімпіада).