20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ ДО КИЄВА

НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ ДО КИЄВА

Виховний захід кафедри образотворчого мистецтва представлений на розгляд у конкурсі «Кращий захід мистецько-педагогічного факультету за 2014 рік» у номінації «Кращий виховний захід».

Поїздки до різних міст України з метою відвідування художніх музеїв, виставкових залів, театрів, навчальних закладів, де готують фахівців мистецького спрямування, вже стало доброю традицією на нашій кафедрі. Такі поїздки сприяють розширенню світогляду студентів, збагаченню позитивними враженнями, емоціями, надихають на творчість і просто дарують незабутні хвилини спілкування зі світом мистецтва, з творчими особистостями.
Так, 20 листопада 2014 року студенти та викладачі спеціальності «Образотворче мистецтво» здійснили цікаву й змістовну подорож до Києва. Деякі студенти їхали до столиці вперше, тому хвилювалися і чекали цієї зустрічі. Київ зустрів похмурим сірим небом і дощем, але попри ці погодні негаразди, на серці було у всіх сонячно і тепло від переглянутих виставок! Програма поїздки була дуже насиченою і змістовною. Спочатку побували у виставкових залах Національної спілки художників України, переглянувши чудову виставку майстра акварелі Віктора Михайличенка. Пощастило навіть познайомитись із автором, поспілкуватись, запросити його відвідати наше місто і чудовий парк «Софіївка», де скільки сюжетів для живописних етюдів!
Також із захопленням всі переглянули виставки творів Марини Яценко, Галини Бараннікової-Кириленко, Галини Городнічевої-Луцкевич, Юрія Луцкевича. Кожен знайшов щось для душі, адже роботи різні за манерою виконання, підходом до створення художнього образу.
Потім вирушили до Націона́льної спі́лки майстрі́в наро́дного мисте́цтва Украї́ни, де зберігаються справжні скарби народної творчості! У цих залах дійсно живе душа народу, відчувається подих минулих століть серед безцінних майстерних творів, збережених для майбутніх поколінь з такою любовʼю і турботою. Тут можна затриматись надовго, біля кожного експонату, які, здається, зберігають і досі тепло людських рук і їхню живу енергетику.
І, нарешті, незабутні враження усі отримали від перегляду виставки Миколи Гроха – відомого українського графіка, заслуженого художника України. Його роботи просто зачаровують і надихають!

НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ ДО КИЄВА НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ ДО КИЄВА НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ ДО КИЄВА НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ ДО КИЄВА

Потім була зупинка біля Михайлівського Золотоверхого собору ‒ унікальної пам’ятки українського бароко, який вражає своєю величчю і красою.

НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ ДО КИЄВА НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ ДО КИЄВА

Вечірній Київ просто казковий!

НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ ДО КИЄВА

Стомлені, але щасливі, сповнені позитивних вражень і творчих планів студенти та викладачі повернулися додому.

Залишити відповідь

Схожі новини

ВІДБУЛАСЬ ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИВІДБУЛАСЬ ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

Метою педагогічної практики є надання можливості студенту-практиканту отримати практичні навички учительської роботи. Завданням цього виду практики є практична реалізація знань з педагогіки та методики викладання мистецьких дисциплін у школі; формування

ОБГОВОРЕННЯ ПРОГРАМ ПРАКТИК ЗА ОСВІТНІМИ ПРОГРАМАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВОБГОВОРЕННЯ ПРОГРАМ ПРАКТИК ЗА ОСВІТНІМИ ПРОГРАМАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

4 жовтня 2021 року відбулося обговорення програм практик за освітніми програмами спеціальностей 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво), 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), 025 Музичне мистецтво, 014 Середня освіта (Хореографія), 024

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ “СЛАВА ГЕРОЯМ”ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ “СЛАВА ГЕРОЯМ”

24 серпня, у день відзначення 32-ї річниці незалежності України у фойє нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося відкриття виставкового проекту «Слава Героям» українських художників Соломії Горб’юк