ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ І МІСЦЕ В МІЖНАРОДНОМУ БАГАТОЖАНРОВОМУ КОНКУРСІ

І МІСЦЕ В МІЖНАРОДНОМУ БАГАТОЖАНРОВОМУ КОНКУРСІ

Січень завершуємо, ще одною перемогою в конкурсі! Здобувачка вищої освіти 4 курсу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини факультету мистецтв спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) МАРИНА БОНДАР отримала І місце в IV Міжнародному дистанційному багатожанровому конкурсі «ЧАРИ ЗИМОВИХ СВЯТ». Творча робота була представлена в номінації Декоративно-прикладне мистецтво, 4 вікова категорія, під назвою «КАЛИНОВІ ПЛОМІНЦІ» виконана в Петриківському розписі. Керівник ЯРОСЛАВА ГОЛУБЕНКО, викладач кафедри образотворчого мистецтва.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри образотворчого мистецтва і студентів щиро вітаємо учасницю конкурсу. Бажаємо подальших успіхів у вивченні нових технік декоративно-прикладного мистецтва та творчого натхнення на створення нових робіт.

Війна — це руйнування, наразі мистецтво — це  портал відродження. Творчість — це один з видів духовної зброї! Творчістю ми привертаємо увагу до себе і до нашої країни. Дякуємо Збройним силам України за можливість займатися улюбленою справою!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

17 жовтня свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Лавриченко Оксана Михайлівна. Шановна Оксана Михайлівна! Щиро вітаємо Вас з Днем народження та від усієї душі бажаємо Вам

ВІТАЄМО ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ ВОДОХРЕЩА!ВІТАЄМО ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ ВОДОХРЕЩА!

Шановні викладачі, студенти! Прийміть щирі вітання зі світлим святом Водохреща! 19 січня увесь православний світ відзначає велике християнське свято – Богоявлення Господнє, яке в народі називають Водохреща. Це свято здавен