ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ ДЛЯ УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “УКРАЇНА В ГУМАНІТАРНИХ І СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ВИМІРАХ”

Шановні колеги!

Організаційний комітет Всеукраїнської наукової конференції «Україна в гуманітарних і соціально-економічних вимірах», яка відбудеться 29-30 квітня 2016 р. у Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара з нагоди 25-річчя Незалежності України запрошує до співпраці викладачів та студентів нашого факультету.

Планується робота секцій за такими напрямами:
– Актуальні проблеми освіти і науки в українських реаліях
– Досягнення історичних наук в осмисленні минулого України
– Філософія в українському контексті
– Правова система України: актуальні проблеми та виклики сьогодення
– Комунікація в сучасній Україні: соціальні, політичні та філософські виміри
– Україна на міжнародній арені
– Освітні технології в сучасному українському суспільстві
– Соціальні та політичні аспекти розвитку України
– Економічні проблеми сучасної України
– Майбутнє України в науковому дискурсі
– Державне управління в Україні: проблеми та перспективи
– Філологічні науки в сучасній Україні
– Фізична культура в українській освітній системі
– Технічні науки в контексті інноваційного розвитку України
– Досягнення української науки у галузі культурології, документознавства та інформаційної діяльності

Конференція буде проводитися 29-30 квітня 2016 р. у Палаці студентів ДНУ імені Олеся Гончара (Потьомкінському палаці), що розташований у центральному парку ім. Т.Г.Шевченка м. Дніпропетровська. Проїзд від залізничного вокзалу трамваєм №1 до зупинки «парк ім.Т.Г.Шевченка».

Організаційний комітет