2 вересня для студентів факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було проведено перше лекційне заняття, що ґрунтувалося принципах Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, затвердженої наказом МОН від 16.06.2015 № 641.
Лекцію провела кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Олена Володимирівна Дудник.
Метою лекції було ознайомлення студентів з основними державотворчими подіями становлення незалежної України; формування національної свідомості, патріотизму і відповідальності за долю України; розвитку та зміцнення держави, історії державних символів України; прищеплення поваги до прав і свобод людини і громадянина.
Студенти із великим задоволенням вислухали пропоновану лекцію отримавши масу задоволення та потужний заряд патріотизму.