ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » “МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР” ЛАУРЕАТ ФЕСТИВАЛЮ В МАКЕДОНІЇ

“МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР” ЛАУРЕАТ ФЕСТИВАЛЮ В МАКЕДОНІЇ

“Молодіжний камерний хор” (художній керівник та дириґент – Оксана Сухецька) – Лауреат ІІ ступеня Міжнародного Різдвяного хорового форуму-фестивалю в Македонії!

Свої роботи на фестивалі представили професійні та аматорські колективи з Македонії, Польщі, України, Сербії, Молдови та Росії. І місце Різдвяного хорового форуму-фетивалю зайняв хор студії Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки.

Конкурсне відео “Молодіжного камерного хору” можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/u0MG_CA5Kc8.

Колектив висловлює щиру подяку за підтримку та сприяння декану факультету мистецтв – І. Г. Терешко та завідувачу кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – В. В. Семенчуку.

Прокоментуй!  • 29 Грудня, 2020