ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ФОЛЬКЛОРНОЇ ПРАКТИКИ

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ФОЛЬКЛОРНОЇ ПРАКТИКИ

Відбулася (на платформі ZOOM) настановча конференція з фольклорної практики для здобувачів вищої освіти 16 групи ОПП Хореографія. Захід проводила керівник навчальної практики, в. о. декана факультету мистецтв, доцент кафедри хореографії та художньої культури – Інна Терешко. Вона ознайомила здобувачів вищої освіти з темою і метою практики, завданнями, методикою проведення пошуково-збирацької роботи,  оформленням звітної документації з практики.

Цінність пошукової фольклорної роботи ми вбачаємо у тому, що вона сприяє: розвитку усної та писемної мови здобувачів; формуванню навичок дослідницької роботи; удосконаленню вміння молоді спілкуватися з людьми, що знадобиться у майбутній професійній діяльності; прилученню здобувачів до витоків кращих народних традицій; розвитку уміння спостерігати побутування фольклорного твору за природних обставин.

Сподіваємося, після проходження фольклорної практики здобувачі будуть здатні популяризувати духовно-матеріальні надбання рідного краю у майбутній професійній діяльності.

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України прагне бути максимально корисною та ефективною для українських молодих вчених, а тому ініціює проведення Всеукраїнського опитування «Наукова молодь в Україні», метою

ВІДБУЛАСЯ ГОСТЬОВА ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ РУСЛАНИ ЛОЦМАНВІДБУЛАСЯ ГОСТЬОВА ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ РУСЛАНИ ЛОЦМАН

6 квітня 2023 року об 11.15 (за київським часом) відбулася відкрита гостьова онлайн-лекція кандидатки педагогічних наук, доцентки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, заслуженої артистки України, виконавиці українського фольклору та

ВИПУСКНА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ ЗАВЕРШИЛАСЬ!ВИПУСКНА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ ЗАВЕРШИЛАСЬ!

Наприкінці першого літнього місяця відбулася підсумкова кваліфікаційна атестація студентів денного відділення факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) на здобуття освітнього ступеня «бакалавр». Так, 15