ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » РАДА МОЛОДИХ УЧЕНИХ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ІНІЦІЮЄ ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОПИТУВАННЯ «НАУКОВА МОЛОДЬ В УКРАЇНІ»

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України прагне бути максимально корисною та ефективною для українських молодих вчених, а тому ініціює проведення Всеукраїнського опитування «Наукова молодь в Україні», метою якого є вивчення потреби аспірантів і молодих дослідників країни та на основі отриманих результатів щодо запитів й проблем молодих учених оптимізувати пріоритетні напрямки діяльності РМУ при МОН.

Отримані результати допоможуть краще зрозуміти потреби молодих дослідників країни і за необхідності скорегувати й удосконалити діяльність РМУ при МОН.

Просимо молодих вчених заповнити опитувальник до 20 вересня 2020 року за посиланням https://forms.gle/yFrHLEhSV8n8Q4w36

Усю інформацію слід надавати без абревіатур та скорочень. Опитувальник є анонімним. Усі отримані дані призначені виключно для внутрішнього користування і не будуть передаватися третім особам.

З повагою,
Олеся Ващук, голова РМУ при МОН України

РМУ нагадує, що відповідно до частини 11 статті 1 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» молодими вченими вважають докторів наук і докторантів віком до 40 років і кандидатів наук, аспірантів, наукових співробітників та професорсько-викладацький склад віком до 35 років.

Прокоментуй!  • 9 Вересня, 2020