ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З КОНЦЕРТНО-ВИКОНАВСЬКОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ-ІНСТРУМЕНТАЛІСТІВ ОС «МАГІСТР»

13 та 20 лютого 2023 року відбулися настановчі конференції з концертно-виконавської практики здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» спеціальності 025 Музичне мистецтво відповідно заочної і денної форм навчання.

Концертно-виконавська практика є обов’язковою і невід’ємною складовою освітнього процесу підготовки здобувачів вищої освіти в галузі знань «02 Культура і мистецтво» за освітньою програмою «Музичне мистецтво». Вона спрямована на формування і вдосконалення професійних компетентностей майбутніх артистів-солістів-інструменталістів і є важливою ланкою між теоретично-практичним навчанням і майбутньою професійною діяльністю. Концертно-виконавська практика сприяє всебічному музично‑виконавському розвитку інструменталістів-здобувачів вищої освіти; формує готовність їх до просвітницької діяльності і пропагування кращих зразків класичної та сучасної інструментальної музики, розвитку естетичних і художніх смаків.

Керівник практики – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інструментального виконавства Радзівіл Тетяна Анатоліївна повідомила здобувачів-інструменталістів про термін, мету і завдання концертно-виконавської практики та висвітлила особливості її проходження у дистанційному режимі. Також керівником практики було окреслено індивідуальні завдання, обґрунтовано рекомендації та роз’яснення щодо їх виконання і розміщення на освітній платформі Moodle для перевірки; надано розгорнуті і деталізовані відповіді на конкретні запитання здобувачів-інструменталістів щодо виконання певних завдань; зазначено перелік компонентів необхідної документації для захисту концертно-виконавської практики; обговорено зі здобувачами освіти дні і години проведення консультацій.

28 квітня 2022 р. на базі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін». Конференція проходила у

ВІДБУЛАСЬ ПРЕМ’ЄРА ЧЕРГОВОЇ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ВИСТАВИ «ЛЕГЕНДА ПРО ПТАХА»ВІДБУЛАСЬ ПРЕМ’ЄРА ЧЕРГОВОЇ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ВИСТАВИ «ЛЕГЕНДА ПРО ПТАХА»

А й правда, крилатим ґрунту не треба. Землі немає, то буде небо. Немає поля, то буде воля. Немає пари, то будуть хмари. В цьому, напевно, правда пташина… А як же

КОНКУРС ГІТАРНОГО МИСТЕЦТВА «FIESTA» 2024КОНКУРС ГІТАРНОГО МИСТЕЦТВА «FIESTA» 2024