ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ (ПЕДАГОГІЧНОЇ) ПРАКТИКИ.

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ (ПЕДАГОГІЧНОЇ) ПРАКТИКИ.

17 лютого 2023 року проведено настановчу онлайн конференцію з виробничої (педагогічної) практики для студентів 4-го курсу спеціальності 025 Музичне мистецтво. Сольний спів.

Керівник практики кандидат педагогічних наук, доцент Волошин П.М. ознайомив учасників заходу з обов’язками та правами студента-практиканта, основними етапами та видами діяльності у період практики, змістом позакласної роботи, формами звітування та критеріями оцінювання результатів практики й надав поради студентам, щодо ефективної роботи практиканта у статусі педагога, ведення щоденника практики, проведення уроків та позакласних заходів. Для більш ефективної роботи у закладах мистецької освіти, студенти, також ознайомилися з методикою проведення психолого-педагогічного вивчення учня.

Керівник практики наголосив про важливість проведення профорієнтаційних заходів у закладах мистецької освіти для привернення уваги до нашого вишу, а також для ознайомлення потенційних здобувачів вищої освіти з особливостями  навчання у ЗВО.

Під час проведення конференції студенти були активними, ставили питання з різних аспектів організаційної та навчально-виховної роботи.

Переконаний у тому, що вони справляться з усіма завданнями виробничої (педагогічної) практики та продемонструють високий рівень вокальної, комунікативної, психолого-педагогічної та методичної підготовки, яку вони пройшли за весь період навчання на освітній програмі 025 Музичне мистецтво. Сольний спів.

УВАГА! ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ “КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2015”!УВАГА! ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ “КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2015”!

Увага! Завершується термін прийому заявок на участь у Всеукраїнському хореографічному фестивалі «Квітнева феєрія – 2015», який проходитиме 28 березня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Останній термін

ВІТАЄМО ІЗ ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!ВІТАЄМО ІЗ ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Сьогодні відзначається професійне свято захисників української держави ‒ День Збройних Сил України. У цей день ми вшановуємо усіх тих, хто у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та