ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ: «РЕФОРМУВАННЯ ОСВІТИ ЗСЕРЕДИНИ: ТОЧКА ЗОРУ ПРЕДСТАВНИКІВ ОСВІТЯНСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА»

Шановні колеги!

Згідно з листом Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України від 02.05.2018 року 22.1/10-1304 оголошено онлайн-опитування на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища».

Мета опитування – сформувати серед  науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти запит щодо коригування дій при впровадженні освітньої реформи та фундамент для її підтримки, підвищити усвідомлення ролі вищої освіти в суспільстві.

Респонденти зможуть індивідуально заповнити онлайн-анкету до 30 червня 2018 року в будь-який зручний для них час.

Дослідження проводитиметься на умовах повної анонімності, участь в опитуванні є добровільною.

Посилання на on-line анкету

Адміністрація факультету мистецтв