ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПОТРІБНІ ВОЛОНТЕРИ ДЛЯ ПЛЕТІННЯ МАСКУВАЛЬНИХ СІТОК

ПОТРІБНІ ВОЛОНТЕРИ ДЛЯ ПЛЕТІННЯ МАСКУВАЛЬНИХ СІТОК

Шановні викладачі, студенти, співробітники УДПУ імені Павла Тичини! Уманська міськрайонна волонтерська організація «Разом» запрошує долучатися до плетіння маскувальної сітки для потреб українського війська.

Бажаючі долучитися до цієї справи можуть завітати до штабу щоденно з 10.00 до 16.00 години, у суботу та неділю з 10.00 до 13.00 години за адресою: м. Умань, вул. Гайдамацька, 7 (біля торгівельного центру «Барвінок»).

Зробіть внесок в перемогу своїми руками! Підтримаймо наших захисників!

ВІДКРИТЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ТВОРЧОГО ЦЕНТРУ ХУДОЖНЬОЇ ОСВІТИ ТА МАЙСТЕРНОСТІ.ВІДКРИТЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ТВОРЧОГО ЦЕНТРУ ХУДОЖНЬОЇ ОСВІТИ ТА МАЙСТЕРНОСТІ.

25 листопада 2022 року відбулось відкрите засідання Регіонального науково-творчого центру художньої освіти і майстерності, в межах VІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Молодь, освіта, наука та мистецтво». Діяльність Центру є різновекторною, яка поєднає

ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ “FORMULA FEST 2024”ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ “FORMULA FEST 2024”

Здобувач вищої освіти факультету мистецтв 54м групи Юрій Борта здобув перше місце на міжнародному конкурсі “Formula fest 2024” у номінації “Академічний вокал” серед професіоналів. Конкурс проходив з 25 січня по

ЗНАЙОМСТВО ПЕРШОКУРСНИКІВ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ В “СОФІЇВЦІ”.ЗНАЙОМСТВО ПЕРШОКУРСНИКІВ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ В “СОФІЇВЦІ”.

Студентський колектив. Як багато позитивного змісту можна вкласти у це слово. Це впевненість у дружній підтримці, поєднання однією метою, спільна життєва позиція, мрії, світла віра у свій вибір! Студентський колектив