ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРИВІТАННЯ ОСВІТЯН М. МОНАСТИРИЩА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

ПРИВІТАННЯ ОСВІТЯН М. МОНАСТИРИЩА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

2 жовтня 2013 року відбувся грандіозний концерт з нагоди Дня працівника освіти за участі творчих колективів мистецько-педагогічного факультету. Вже вкотре наші студенти та викладачі достойно представляють наш університет на сценах різного рівня.
Як завжди, дарували гарний настрій лауреати численних конкурсів: народний академічний хор «Юність» (керівник – Леонід Ятло), народний хор «Кобзар» (керівник – Василь Семенчук), дівочий вокальний ансамбль «Намисто» (керівник – Людмила Ятло), тріо «Гонта» (керівник – Валентин Купчик), фольклорний ансамбль «Софія» (керівник – Василь Семенчук) та дипломант Всеукраїнської олімпіади з музичного мистецтва Юлія Лисянська.
Незабутні враження глядачі отримали від перегляду ніжних і захоплюючих композицій у виконанні народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» (керівник – Людмила Андрощук) та запальних танців народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» (керівник – Сергій Куценко).

Керівництво міста радо зустріло колективи нашого університету, а глядачі – наші колеги-освітяни щиро дякували артистам бурхливими оплесками!