ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

30 грудня  свій День народження  відзначає завідувач кафедри музикознавства та  вокально-хорового   мистецтва, заслужений працівник культури України, керівник  народного українського хору «Кобзар» та фольклорного ансамблю «Софія»,  учасник вокального гурту « Гонта» – Семенчук  Василь Васильович.

Шановний імениннику! Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди Дня Вашого народження!

Зичимо Вам щасливого життя  і міцного здоров’я, родинного затишку і любові ваших рідних, близьких та друзів, успіхів у роботі, невичерпної  творчої  наснаги та завзяття, тепла та злагоди. Нехай здійсняться Ваші творчі задуми та плани,  усі Ваші починання завжди супроводжує успіх, а доля подарує багато світлих літ у мирі, щасті та добробуті!

Хай будуть з Вами здоров’я та сила,
Хай доля буде ласкава і щира!
Щоб ніколи не знали Ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі,
Хай Господь дарує надію й тепло
На довгі літа, на щастя й добро!

ОДИН ДЕНЬ ІЗ ЖИТТЯ СТУДЕНТА-ХОРЕОГРАФАОДИН ДЕНЬ ІЗ ЖИТТЯ СТУДЕНТА-ХОРЕОГРАФА

Після закінчення школи, кожна людина обирає свій подальший шлях. Обирає те, з чим буде далі йти по життю. Так як людина творча, я обрала для себе найкращий, на мій погляд,

ВИСТАВКА УЧАСНИКІВ І-ГО ЗАГАЛЬНОМІСЬКОГО ПЛЕНЕРУ ДО 100-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ КОРНІЯ МІКІНДОВИСТАВКА УЧАСНИКІВ І-ГО ЗАГАЛЬНОМІСЬКОГО ПЛЕНЕРУ ДО 100-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ КОРНІЯ МІКІНДО

23 вересня в залі Художнього музею відбулося відкриття виставки учасників І-го загальноміського Пленеру, присвяченого 100-річчю від дня народження видатного земляка, художника-педагога, засновника дитячої студії образотворчого мистецтва Уманського міського Будинку культури