ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ УЧИТЕЛІВ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ М. УМАНІ

8 жовтня 2021 року відбувся семінар-практикум учителів образотворчого мистецтва закладів загальної середньої освіти м. Умані з підвищення фахової майстерності за темою «Формування просторової уяви під час вивчення садово-паркового мистецтва на уроках естетичного спрямування. Паркова культура»

Майстер-клас «Садово-паркове мистецтво. Паркова культура» провела Олена Побірченко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва та Ревнюк Ганна, студентка 4 курсу факультету мистецтв. Учасники семінару отримали теоретичні знання та професійні рекомендації за темою. Спілкування фахівців відбувалося у дружній творчій атмосфері.

В рамках семінару відбулося обговорення освітньо-професійних програм «Середня освіта (Образотворче мистецтво)» першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти за участі учителів образотворчого мистецтва м. Умані: Нижник Людмили Михайлівни, Івченко Вікторії Миколаївни, Щербатюк Ганни Вікторівни, Шелепко Олени Романівни, Дашкевич Людмили Володимирівни, Дунаєвої Ліни Володимирівни, Олійника Григорія Івановича, Бутенко Галини Борисівни; консультанта ЦПРПП Баранюк Тетяни Вікторівни; завідувачки кафедри образотворчого мистецтва Музики Ольги Яношівни, заступника декана факультету мистецтв з навчально-методичної роботи Короля Анатолія Миколайовича та студентів 4 курсу Ревнюк Ганни, Суміної Олени, Махіної Ангеліни.

Проведення таких семінарів, обговорень та майстер-класів сприяє професійному та художньо-творчому розвитку фахівців.