ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УСПІШНО ПРОВЕДЕНО МАЙСТЕР-КЛАС АЛЛИ ТАТАРОВОЇ ТА ПРЕЗЕНТАЦІЮ ЇЇ ПОСІБНИКА «СПІВАЄ ХОР «ЗОРИНКА» СТУДІЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ КІРОВОГРАДСЬКОГО МУЗИЧНОГО КОЛЕДЖУ»

20 квітня 2022 року в рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «ПРОБЛЕМИ МУЗИЧНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ» проведено майстер-клас Алли Татарової та презентацію її посібника «Співає хор «Зоринка» студії педагогічної практики Кіровоградського музичного коледжу». Модератор ‒ кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства, голова Ради молодих науковців та молодих дослідників факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини Анатолій Коваленко.

Заслужений працівник культури України, викладач-методист циклової комісії хорового диригування Кропивницького музичного фахового коледжу Алла Татарова у дистанційному форматі на платформі ZOOM запропонувала власне бачення розв’язання проблеми дитячого хорового репертуару у підготовці фахівців спеціалізації «Хорове диригування» в системі фахової передвищої освіти зі спеціальності «025 Музичне мистецтво». Як результат спільних зусиль авторки, колег, здобувачів освіти, учнів та їх батьків запропоновано для впровадження посібник «Співає хор «Зоринка» студії педагогічної практики Кіровоградського музичного коледжу».

Адміністрація факультету мистецтв та співробітники кафедри інструментального виконавства дякують Аллі Татаровій за натхненну діяльність і бажають нових звершень у галузі музичного мистецтва!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

1 листопада  свій  День народження  святкує  концертмейстер  кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін  Біленький  Іван Станіславович. Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам здійснення всіх планів та задумів, невичерпної  творчої

ЗАХИСТ НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР»ЗАХИСТ НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР»

СВЯТКУВАННЯ ЗНАМЕНИТИХ ДАТ СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИСВЯТКУВАННЯ ЗНАМЕНИТИХ ДАТ СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

Святкування знаменних дат становлення та розвитку УДПУ імені Павла Тичини   15 жовтня 1930 року розпочалося навчання в Інституті соціального виховання, який було засновано в місті Умані. Нині це