ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УВАГА! ВІДБУЛИСЯ ЗМІНИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ЗРОСТАННЯ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ

Шановні викладачі та студенти!

На виконання наказу по університету №26 о/д від 27.01.2016 року «Щодо організації освітнього процесу в умовах зростання захворюваності на грип та ГРВІ» навчання студентів у період з 1 лютого по 6 лютого 2016 року відбуватиметься з використанням технологій дистанційного навчання.

На сайті факультету розміщено електронний розклад занять.

Відповідно до специфіки вивчення певних дисциплін у системі Moodle розміщені тексти лекцій, завдання для самостійного опрацювання, які потрібно виконати протягом зазначеного періоду, а також форми звітності про їх виконання.

MoodleLogo

За консультаціями звертатися до кураторів груп та викладачів, що забезпечують викладання цих дисциплін. Для оперативного зворотного зв’язку електронні адреси викладачів розміщенні у системі дистанційного навчання Moodle.

Відповідно до наказу внесені зміни до графіків освітнього процесу: проходження практик, запланованих з 1.02.2016 року, перенесено на 29 лютого 2016 року – для студентів випускних курсів, на березень-травень 2016 року – для студентів II та III курсів.

Адміністрація факультету