ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Вчора на факультеті мистецтв відбулося традиційне свято – презентація першого курсу!

ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

За два місяці навчання студенти мали змогу здружитися, стати єдиним колективом, щоб у повній мірі показати всі свої таланти і здібності!
Відкривали свято студенти 12, 16 та 17 груп напряму підготовки «Музичне мистецтво» (куратори – Волошин Петро Миколайович та Хижко Ольга Володимирівна). Вони показали глядачам гумористичну різницю між своїми очікуваннями від навчання в університеті та можливими варіантами реальності.

ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Студенти 13 та 15 груп напряму підготовки «Образотворче мистецтво» (куратор – Король Анатолій Миколайович) подарували присутнім можливість зазирнути у їх яскравий різнобарвний світ, поєднавши пісню з кольором.

ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

38 група напряму підготовки «Музичне мистецтво» (куратор – Радченко Світлана Миколаївна) продовжили яскраву презентацію факультету. Вони повели глядачів у чарівний світ музики, показавши веселі історії з життя студентів-музикантів.

ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Завершили дійство своїм виступом 11 та 14 групи напряму підготовки «Хореографія» (куратор – Ткачук Дмитро Євгенійович). Вони захопили присутніх чарівними танцями, розповівши історію про будні студента-хореографа.

ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Після завершення феєричного свята першокурсників привітав декан факультету, заслужений працівник культури України, доцент Ятло Леонід Петрович.

ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Студенти були нагороджені солодкими подарунками та дипломами у номінаціях: «Гумористична інтерпретація студентського життя» (12, 16 та 17 групи), «Яскраві барви життя» (13 та 15 групи), «Чарівний світ музики» (38 група), «Захоплюючий світ танцю» (11 та 14 групи).
Дякуємо нашим першокурсникам за чудові виступи! Вже вкотре наші студенти доводять, що факультет мистецтв об’єднує найяскравіших, найдотепніших і найталановитіших особистостей! Творчого вам натхнення, успіхів у всіх починаннях та незабутніх студентських років!