ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛИСЯ ДЕРЖАВНІ ІСПИТИ СТУДЕНТІВ-ІНОЗЕМЦІВ НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

11 червня 2016 р. на кафедрі інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини відбулася довгоочікувана та непересічна подія – уперше були проведені державні іспити студентів-іноземців напряму підготовки «Музичне мистецтво» спеціалізації народні та духові інструменти з «Диригування оркестром» – освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр та «Комплексний екзамен за фахом» (який має дві складові: диригування оркестром та виконання концертної програми з фаху) – освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст.

Державний іспит з диригування факультет мистецтв УДПУ 2016

Слід відзначити, що екзамен проходив на високому виконавському рівні за участю студентського оркестру народних інструментів факультету мистецтв )художній керівник кандидат педагогічних наук, доцент Калабська Віра Степанівна(.

Державну програму з диригування виконували студенти 42 групи: Васіч Єлена, Йован Дрманіч, Васіч Боян, Богічевіч Катаріна (клас викладача Коваленко Анатолія Сергійовича) та студенти 52 групи: Міяіловіч Невена (клас кандидата педагогічних наук, старшого викладача Радзівіл Тетяни Анатоліївни), Павловіч Стефан (клас викладача Коваленко Анатолія Сергійовича).

Державну програму з фаху виконували студенти 52 групи Міяіловіч Невена (клас кандидата педагогічних наук, доцента Калабської Віри Степанівни) та Павловіч Стефан (клас викладача Мельниченка Руслана Карповича). Концертмейстер Хижко Ольга Володимирівна.

У програмі прозвучали твори: Л. Андерсона, І. Бриля, А. Вівальді, С. Жданова, В. Климчука, Д. Клебанова, Ф. Мендельсона, О. Польового, М. Скорика, Д. Шостоковіча та ін.

Сьогодні випускники, які складали державні екзамени, ще наші студенти, а завтра – кваліфіковані спеціалісти тож щиро бажаємо їм здоров’я, натхнення та успішної творчої реалізації у професійній діяльності!