ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ДВОТУРОВА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ДВОТУРОВА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

24 листопада 2022 року на кафедрі інструментального виконавства відбулася VІІ Всеукраїнська двотурова студентська олімпіада з інструментального мистецтва, учасниками якої стали здобувачі закладів передвищої освіти з різних міст України (Вінниця, Дніпро, Миколаїв, Тульчин, Умань, Кропивницький). Оцінювало виступи журі у складі: в.о. декана факультету мистецтв, канд. пед. наук, доцента Терешко І. Г., завідувача кафедри інструментального виконавства, канд. пед. наук, доцента Радзівіл Т. А., канд. мистецтвознавства, професора, заслуженого діяча мистецтв України Бая Ю. М., канд. пед. наук, доцента Калабської В. С., канд. пед. наук, доцента Коваленка А. С., старшого викладача Бойко І. М., викладачів Панченко О. М. і Тарасюк Л. М., викладача і концертмейстера Хижко О. В. Результати Олімпіади можна переглянути в протоколі, що додається.

Завантажити (PDF, 296KB)

Адміністрація факультету мистецтв та професорсько-викладацький склад кафедри інструментального виконавства дякує учасникам, викладачам і концертмейстерам за плідну творчу працю і вітає з високими результатами та бажає натхнення для подальших творчих звершень!

ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

Педагогічна практика сприяє адаптації здобувачів вищої освіти до майбутньої професійної діяльності (вчителя образотворчого мистецтва), озброює їх початковим досвідом роботи. У процесі проходження практики вони мають можливість безпосередньо спостерігати роботу своїх

«ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА»«ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА»

25.09.2023 р. в Олександрійському коледжі культури і мистецтв із метою профорієнтаційної роботи відбулась зустріч викладачів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини із студентами. У рамках зустрічі була надана інформація

ПОДОРОЖ ДО КИЄВАПОДОРОЖ ДО КИЄВА

Нещодавно студенти та викладачі кафедри образотворчого мистецтва здійснили екскурсійну поїздку до столиці нашої держави, славного міста Києва. З метою ознайомлення з народним і сучасним українським мистецтвом, студенти відвідали кілька виставок.