ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

На базі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 28 квітня 2023 року відбудеться VІІ Всеукраїнська олімпіада з хореографічного мистецтва у змішаному форматі (очно/дистанційно) (далі Олімпіада).

Метою Олімпіади є виявлення та підтримка талановитої молоді, стимулювання їх творчої праці, створення умов для творчого зростання обдарованої учнівської молоді в галузі хореографії.

До участі в Олімпіаді запрошуються учнів 10-11 класів загальноосвітніх закладів.

До складу журі Олімпіади входять викладачі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

VІІ Всеукраїнська олімпіада з хореографічного мистецтва складається з наступних блоків

Вербальний блок

Мета І блоку Олімпіади: представлення власної хореографічної композиції вербальним шляхом.

Важлива інформація: Вербальний блок Олімпіади передбачає висвітлення теми, ідеї та лібрето хореографічної композиції. На представлення вербальної презентації відводиться 5 хвилин.

Критерії оцінювання: Вербальне представлення максимально оцінюється в 20 балів. Враховується актуальність теми та оригінальність ідеї.

Хореографічно-виконавський блок

Мета ІІ блоку Олімпіади: виявлення рівня виконавсько-хореографічної майстерності учасників Олімпіади. Посилання на відео власного виконання з вербальним представленням на YouTube каналі/ або посилання на Googleдиск/ або формат відео надіслане в заявці до 27 квітня 2023 року на е-mail:kafedra_horeografii@ukr.net зазначивши тему листа «олімпіада».

Важлива інформація: ІІ блок Олімпіади складається з виконання сольної хореографічної композиції. За вибором учасника композиція виконується на матеріалі класичного, народно-сценічного, спортивно-бального або сучасного танцю (до 3 хвилин).

Критерії оцінювання:

• композиційна побудова (художня ідея, оригінальність) (максимум 10 балів);
  • хореографічно-виконавська майстерність (технічна, артистична,
  • пластично-інтонаційна) (максимум 10 балів);
  • загальне враження (максимум 10 балів).

Хореографічно-виконавський блок максимально оцінюється в 30 балів.

Просимо подавати заявки на участь в Олімпіаді до 27 квітня 2023 року за посиланням:

або надсилати на електронну адресу: kafedra_horeografii@ukr.net, зазначивши тему листа «Олімпіада».

Зразок заявки на участь

Завантажити (DOCX, 14KB)

За рішенням членів журі переможці Олімпіади будуть нагороджені
дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня та сертифікатами учасників Олімпіади!

Контактна інформація:

096 439 97 49 – Бикова Ольга Вікторівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури;

068 241 42 32 – Тандитна Ірина Сергіївна, викладач кафедри хореографії та художньої культури.

Оргкомітет Олімпіади

6 квітня 2019 року студенти спеціальності “Хореографія” факультету мистецтв взяли участь в урочистому відкритті екскурсійного сезону дендропарку “Софіївка”. Велично виглядав вальс у їхньому виконанні на тлі оновленого Уманського парку.

«МИСТЕЦЬКИЙ ФРОНТ»«МИСТЕЦЬКИЙ ФРОНТ»

7 грудня в актовій залі Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини відбулась презентація брошури «Мистецький фронт». «Слово – зброя, музика – набої, стріляй влучно!»… Саме під таким девізом стартував

ЯК СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» ПРОВЕЛИ ДЕНЬ ЗІ СВОЄЮ ГРУПОЮ ОНЛАЙНЯК СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» ПРОВЕЛИ ДЕНЬ ЗІ СВОЄЮ ГРУПОЮ ОНЛАЙН

Карантин продовжується і перебування вдома іноді заставляє сумувати. Так хочеться на навчання. У кожної студентської групи у вайбері є своя спільнота для спілкування. І ми, студенти 3 курсу спеціальності «Образотворче