ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ V МІЖНАРОДНОГО БАГАТОЖАНРОВОГО ДВОТУРОВОГО КОНКУРСУ – ФЕСТИВАЛЮ «СПІВОГРАЙ»

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини під керівництвом Маркіної Вікторії Василівни викладача кафедри хореографії та художньої культури УДПУ імені Павла Тичини, взяв участь у V Міжнародному багатожанровому двотуровому конкурсі – фестивалі «Співограй» який відбувся 7-9 квітня.

Колектив був нагороджений дипломом І ступеня за досягнуті успіхи та високу виконавську майстерність.

Мета конкурсу фестивалю :

• Спрямованість на виявлення та підтримку талановитої молоді
  • Встановлення творчих контактів , забезпечення комунікації учителів ,керівників, педагогів ,викладачів мистецтва, виконавців, творчих колективів.
  • Збереження ,розвиток та примноження кращих художньо-виконавських традицій вітчизняного та світового мистецтва
  • Розвиток високих духовно-моральних якостей молоді, становлення активної життєвої позиції майбутнього покоління засобами різних видів мистецької творчості
  • Спрямованість на підтримку ЗСУ, миру та територіальної цілісності.

На конкурс представлено хореографічну постановку «Танець гірських жінок» постановник голова грузинського хореографічного Центру, заслужений хореограф Грузії , голова товариства  з розвитку культури  та туризму в Грузії, керівник ансамблю грузинського танцю «Колха» Каха Читаіа ; балетмейстер-репетитор Маркіна Вікторія Василівна викладач кафедри хореографії та художньої культури УДПУ імені Павла Тичини.

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ЧЕРГОВІЙ СЕРІЇ ОНЛАЙН-СЕМІНАРІВ THOMSON REUTERSЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ЧЕРГОВІЙ СЕРІЇ ОНЛАЙН-СЕМІНАРІВ THOMSON REUTERS

Шавновні викладачі та студенти! Компанія Thomson Reuters рада запросити Вас взяти участь у черговій серії онлайн-семінарів, присвячених роботі з платформою Web of Science і іншими ресурсами для наукової діяльності, яка

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Шановні колеги, студенти, дорогі друзі! Прийміть сердечні вітання з найважливішими святами для світової спільноти: Днем пам’яті та примирення, а також 70-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі та завершенням Другої