23 грудня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Побірченко Олена Михайлівна!
Шановна Олено Михайлівно! У Ваш День народження, ми хочемо побажати звичайних, але в той же час найбільш важливих речей: міцного здоров’я, особистого щастя, успіхів та везіння у всіх починаннях, мирного неба над головою. Нехай робота приносить задоволення, безперервний розвиток, бажаний достаток, нові можливості та перспективи. Нехай життя виблискує яскравими фарбами і балує Вас нескінченними дарами – вірними друзями і чарівними сюрпризами. Бажаємо Вам здійснення мрій та втілення бажаного!
Адміністрація,
професорсько-викладацький та
студентський колектив факультету мистецтв