ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 11 вересня, свій День Народження святкує викладач та концертмейстер кафедри інструментального виконавства Хижко Ольга Володимирівна!

Хай будуть з Вами здоров’я та сила,

Хай доля буде ласкава і щира!

Щоб ніколи не знали Ви втоми!

Хай мир і злагода будуть у домі,

Хай Господь дарує надію й тепло

На довгі літа, на щастя й добро!

Адміністрація факультету мистецтв,
кафедри інструментального виконавства

ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ «ПИСАНКОВА ВЕСЕЛКА»ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ «ПИСАНКОВА ВЕСЕЛКА»

Кафедра образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини прийняла участь у конкурсі «Писанкова веселка», що проводився на факультеті технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г.

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ РІДНОЇ МОВИВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ РІДНОЇ МОВИ

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою

ЛЕКЦІЯ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»ЛЕКЦІЯ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»