ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

1 листопада  свій  День народження  святкує  концертмейстер  кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін  Біленький  Іван Станіславович.

Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам здійснення всіх планів та задумів, невичерпної  творчої наснаги та завзяття. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Хай життя буде наповнене яскравими подіями, успіхами та щирими посмішками рідних і друзів. Міцного здоров’я, щастя й благополуччя на довгі-довгі роки!

ПРОГРАМА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ «Формування художньо-естетичної компетентності» 17 березня 2016 року, що проводиться на базі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Уманської загальноосвітньої школи № 1

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

27 квітня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Сирота Всеволод Маркович! Шановний Всеволоде Марковичу! Прийміть щирі слова вітання від імені всього нашого колективу! Від усієї

ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ ВІДВІДАТИ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «З НАДІЄЮ В СЕРЦІ»ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ ВІДВІДАТИ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «З НАДІЄЮ В СЕРЦІ»

Шановні викладачі, студенти, гості! Запрошуємо усіх бажаючих відвідати благодійний концерт за участі творчих колективів та солістів факультету мистецтв, які стали переможцями та лауреатами міжнародних і всеукраїнських конкурсів у 2016 році