ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАУКИ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАУКИ!

Шановні науковці!

Щиро вітаємо Вас з Днем науки! День науки ‒ свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості. Це свято, коли вшановуються наукові традиції, досягнення вчених, якими ми по праву пишаємося і на яких покладаємо великі сподівання.

Рівень соціально-економічного розвитку України, її авторитет на міжнародній арені багато в чому визначаються науковим потенціалом, адже саме перед вченими життя ставить складні, але дуже цікаві завдання, вирішення яких великою мірою визначає місце України у світовій спільноті.

Сьогодні наука, незважаючи на труднощі, завдяки наполегливій праці наших вчених має сучасні наукові школи. Відомо, що високий професіоналізм українських вчених високо цінується у всьому світі. Разом з тим, це – основа інтелектуального потенціалу нації, запорука її майбутнього.

Сердечно вітаємо зі святом усіх науковців, викладачів, майбутніх учених – студентів та аспірантів! Нових творчих успіхів, нехай найвищі висоти Науки завжди підкоряються Вам!

Den-nauky-v-Ukrajini-1024x576

Адміністрація факультету