02.02.2023 року викладачами факультету мистецтв було проведено зустріч зі студентами Тульчинського фахового коледжу культури. У рамках зустрічі була надана інформація, що до вступної кампанії, а також були проведені майстер-класи – з образотворчого мистецтва та хореографії. Майстер-клас з хореографії провела випускниця факультету мистецтв (хореографія) Свінціцька Марія Сергіївна. Майстер-клас з образотворчого мистецтва провів викладач кафедри образотворчого мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана з навчальної роботи Король Анатолій Миколайович. Дякуємо керівництву коледжу за плідну співпрацю.
Схожі новини
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2016/07/Vitajemo.jpg)
ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
Сьогодні свій День народження відзначає викладач кафедри хореографії та художньої культури Гекалюк Людмила Юріївна! З Днем народження, Людмило Юріївно! Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене приємними турботами, геніальними ідеями та
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/01/Holovna9.jpg)
ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОМУ СЕМІНАРІ «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОМУ СЕМІНАРІ «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»
Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі з Міжнародною участю «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ», що проводиться 27 квітня 2015 року кафедрою інструментального виконавства
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/Anons-Olimpiada-scaled.jpg)
РЕЗУЛЬТАТИ ІV ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИСТАНЦІЙНОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВАРЕЗУЛЬТАТИ ІV ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИСТАНЦІЙНОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА
22 квітня 2021 року на кафедрі інструментального виконавства обговорено виконання учасників IV Всеукраїнської студентської дистанційної олімпіади з інструментального мистецтва. 60 заявок учасників надійшло з таких міст України:, Київ, Луцьк, Тульчин,