ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ІРИНО СЕРГІЇВНО!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ІРИНО СЕРГІЇВНО!

Сьогодні свій День Народження святкує викладач кафедри хореографії та художньої культури, прекрасний і талановитий хореограф Грошовик Ірина Сергіївна.

З Днем народження, Ірино Сергіївно! Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене приємними турботами, геніальними ідеями та блискучими перемогами! Нехай у Вашій душі ніколи не вичерпається джерело доброти! Ідіть по життю сміливо і з оптимізмом! Нехай поруч завжди будуть близькі і друзі! Здоров’я Вам і довгих років життя, радості і сміху, поваги оточуючих і любові рідних! Зі святом! Будьте щасливі!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ІРИНО СЕРГІЇВНО!