ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВАС, ОЛЕНО ВОЛОДИМИРІВНО!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВАС, ОЛЕНО ВОЛОДИМИРІВНО!

Сьогодні, 26 вересня 2014 року, свій День народження святкує кандидат історичних наук, доцент, декан мистецько-педагогічного факультету, директор Інституту розвитку дитини Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини ДУДНИК Олена Володимирівна!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВАС, ОЛЕНО ВОЛОДИМИРІВНО!

Шановна Олено Володимирівно! Своєю невтомною працею, високим професіоналізмом, наполегливістю, почуттям відповідальності, талантом та мудрістю умілого керівника Ви здобули заслужений авторитет серед професорсько-викладацького колективу мистецько-педагогічного факультету та університету загалом. Ми пишаємося тим, що поруч із нами є така людина як Ви. В цей святковий день від усієї душі зичимо Вам міцного здоров’я, невичерпної творчої наснаги і завзяття, вагомих успіхів і всіляких гараздів. Хай Боже благословення завжди буде з Вами та дарує непохитні віру, надію, любов! Нехай подальша життєва дорога завжди веде Вас до омріяних вершин, а доля дарує повні щастям многії літа.

колектив мистецько-педагогічного факультету

Один коментар до “З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВАС, ОЛЕНО ВОЛОДИМИРІВНО!”

1. Шановна Олено Володимирівно! Прийміть сердечні вітання і щирі побажання у цей святковий День! Нехай Доля дарує побільше радісних подій, вражень, приємних сюрпризів! Тепла і добра Вам, Миру і благополуччя, терпіння, мудрості та оптимізму, вірних друзів і талановитих студентів!